piątek, 28 kwietnia 2017

Boję się gdziekolwiek wypowiedzieć.

Boję się, bo zaraz ludzie na to zareagują, że jak tak można mówić. Że jestem jakiś dziwny, odrazu zostanę skrytykowany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz